ВІДВІД ЗАГЛУШКА НЕРЖАВІЮЧИЙ 90°

Відвід заглушка нержавіючий

- деталь яка слугує початком/закінченням поручня із нержавіючої труби. Компанія Стейнлес Стіл Україна пропонує чергову НОВИНКУ - ЗАГЛУШКА НЕРЖАВІЮЧА ДЛЯ ПОРУЧНЯвідвідВІДВІД ЗАГЛУШКА НЕРЖАВІЮЧИЙ заглушка нержавіючий вироблений зі сталі марки AISI 304 и AISI 201. Відвід відполірований до класу 600 gritзеркальна, глянцева поліровка). Такий відвід стане в нагоді як професіоналам по виготовленню перил так і любителям чи просто тим хто сам захотів своїми руками зробити перила на дачі чи вдома. Оптимальні разміри деталі, ергономічна конфігурація зручні для захвату рукою, забезпечують експлуатаційний комфорт, безпеку користувачів перил із нержавійки.
Особливості монтажу:
За допомогою клея. Оскількику деталь вставляеться в трубу, то необхідно забезпечити рівнй (чистий) різ поручня. Для цього можна використати болгарку, ножівку по металу чи циркулярну пилку. Намітить лінію різа Ви можете легко за допомогою маркера та листка бумаги. Монтаж: відвід заглушка вставляеться в трубу фізичним зусиллям лодоні (руки). Для більш плотнішого фіксування, виключення навмисного псування перил рекомендуеться використовувати клей типу “Момент”. Клеючий склад слід нанести на внутрішню стінку труби, витримати рекомендований виробникомм інтервал часу та зафіксувати відвід. Якщо перила вже експлуатуються, то для забезпечення нерухомості з`єднання рекомендуеться обернути його малярним скотчем на добу.
За допомогою зварювання. Відвід також вставляеться в поручень. А місце стику труби та відводу зварюється. Шов зачищаеться, оброблюється спеціальною травильною пастою та полірується до дзеркального блиску.
І так, чому вигідно купувати нержавіючий відвод заглушка?! Да все просто. Із самої назви "ВІДВІД ЗАГЛУШКА" можна зрозуміти що деталь складається із двух, вірніше з трьох, частин (див. малюнок): самого вівода виготовленого під кутом 90°, сферичної заглушки, та невеликого відрізка нержавіючої труби. Ця деталь виготовляється в заводських умовах що дуже позитивно позначається на вартості виробу. Ну и саме головне: купуючи відвід заглушку Ви економите не тільки гроші а й час!

КУПИТИ ВІДВІД ЗАГЛУШКА! ДОСТАВКА!

переглянути ТРУБА НЕРЖАВІЮЧА

Copyright www.webdesigner-profi.de MAXXmarketing GmbH