ТРУБА НЕРЖАВІЮЧА

ТРУБА НЕРЖАВІЮЧА КРУГЛА

Труба нержавіюча кругла: марка AISI 201 і AISI 304

ТРУБА НЕРЖАВІЮЧА ПРОФІЛЬНА

Труба нержавіюча профільна: марка AISI 201 і AISI 304

Труба нержавіюча

- порожнистий виріб виготовлений з нержавіючої сталі. Має певну довжину, постійний перетин і товщину стінки.ТРУБА НЕРЖАВІЮЧА

 Якщо ви вирішили зайнятися виготовленням виробів з нержавіючої труби або просто купити трубу нержавіючу для особистого користування - цей сайт як раз те що потрібно для вас. Компанія Стейнлес Стіл Україна порадує вас багатством вибору нержавіючої труби в місті Київ.

 Перед тим як купити нержавіючу трубу і проводити з нею будь-які подальші дії ви повинні знати деякі деталі вибору і подальшої експлуатації виробу з нержавіючої труби.

 Запам'ятайте одне важливе правило: не вся труба нержавійка однакова. Труба нержавіюча буває різною. Труба нержавіюча в процесі експлуатації залишається нержавіючою при певних умовах. Якщо ці умови не дотримані - може початися процес корозії. Тому дуже важливо підібрати марку сталі. Наша компанія поставляє нержавіючі труби в двох марках сталі: AISI 304 (харчова) і AISI 201 (технічна). Труба нержавіюча виготовлена ​​з марки AISI 304 має високий ступінь опору до корозії. У труби AISI 201 ця ступінь набагато нижче.

 На нашому складі труба класифікована за кількома типами:

 по марці стали, як було сказано вище:
 AISI 201 і AISI 304

 за формою поперечного перерізу:
труба нержавіюча кругла
труба нержавіюча профільна яка в свою чергу ділиться на кілька підтипів: квадатная, прямокутна, плоскоовальна.

 Вся нержавіюча труба, яка є на нашому складі, має ступінь шорсткості поверхні 600 GRIT, що в перекладі на зрозумілу мову означає дзеркальна, полірована, глянцева.
 
 За способом виготовлення труба поставляється нами на ринок України - зварна. Метод зварювання TIG (Tungset Inert Gas). Цей спосіб більше інших вживається для виробництва зварних труб високої якості. Джерелом генератора тепла для плавки країв слугує дуга, яка утворюється між вольфрамовим електродом і трубою. Захисний газ, що направляється на зварювальний пальник, обволікає зону плавки з зовнішньої поверхні нержавіючої труби та одночасно, але вже іншим способом подається в середину нержавіючої труби, щоб захистити зону плавки і з середини, утримуючись там за допомогою заглушки. При способі зварювання TIG через дії тепла тільки на зовнішню поверхню нержавіючої труби зона плавлення неминуче оточується великою зоною термічного роздратування, внаслідок чого шов виявляється більш широким. Але з цієї ж самої причини TIG - шов є більш міцним і легше уаляється. Швидкість TIG - зварювання невисока і, тому, ціна труби нержавіючої буде вище, ніж при використанні інших видів зварювання. Шов, отриманий методом TIG - щільний, однорідний, без пустот і раковин. Коефіцієнт зварного шва такої труби = 1 (міцність зварного шва відповідає міцності основного матеріалу труби).

Застосування труби нержавіючої:

 Сфера застосування нержавіючих труб з таким способом зварювання досить широка: це і декор, конструкції, транспорт, харчова промисловість, хімічна, нафтохімічна, газова, енергетична, паперова промисловості, теплообмінники, випарники, опріснювачі, фармацевтична промисловість і багато інших сфер.

Труби виготовлені за американським стандартом ASTM A554.

КУППИТИ ТРУБУ НЕРЖАВІЮЧУ !

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support