ТРУБА НЕРЖАВІЮЧА

ТРУБА  КРУГЛА

Труба нержавіюча кругла: марка AISI 201 і AISI 304

ТРУБА ПРОФІЛЬНА

Труба нержавіюча профільна: марка AISI 201 і AISI 304

Труба нержавіюча

 - класифікується за декількома факторами і ділиться на різні типи. По-перше, це функції труб і їх діаметр. По-друге - марки нержавіючої сталі, з яких ці труби виготовлені. По-третє - конкретні типи призначення. Також труба нержавіюча може бути від різних виробників і т.д. Труба нержавіюча може мати круглий, квадратний або прямокутний поперечний переріз. Відповідно, в залежності від конкретних задач, покупець може підібрати той вид продукції, який оптимально задовольнить його поТРУБА НЕРЖАВІЮЧАтреби. В цьому Вам допоможуть співробітники нашої компанії. Компанія Стейнлес Стіл Україна представляє Вашій увазі зі складу в м. Київ:
1) труба нержавіюча кругла

2) труба нержавіюча профільна (квадратна, прямокутна, овальна).

 Труби нержавіючі даного типу поставляються в двох марках нержавіючої сталі: AISI 304 (08Х18Н10) і AISI 201 (12Х15Г9НД). Труба нержавіюча має ступінь шорсткості поверхні 600 GRIT, що в перекладі на зрозумілу мову означає дзеркальна або полірована (відполірована до дзеркального блиску). Труба нержавіюча (як кругла так і профільна), що поставляється нами на ринок України, зварена методом TIG (Tungset Inert Gas). Цей спосіб більше від інших вживається для виробництва зварних труб високої якості з нержавіючих сталей. Джерелом генератора тепла для плавки країв служить дуга, яка утворюється між вольфрамовим електродом і трубою. Захисний газ, що направляється на зварювальний пальник, обволікає зону плавки з зовнішньої поверхні н/ж труби і одночасно, але вже іншим способом, подається всередину нержавіючої труби, щоб захистити зону плавки і зсередини, утримуючись там за допомогою заглушки. При способі зварювання TIG з причини впливу тепла тільки на зовнішню поверхню нержавіючої труби зона плавлення неминуче оточується великою зоною термічного роздратування, внаслідок чого шов виявляється більш широким. Але з цієї ж самої причини, TIG-шов є більш міцним і легше віддаляється. Сфера застосування нержавіючих труб з таким способом зварювання досить широка: це і декор, конструкції,
транспорт, харчова промисловість, хімічна, нафтохімічна, газова, енергетична, паперова промисловості, теплообмінники, випарники, опріснювачі, фармацевтична промисловість і багато інших сфер. Швидкість TIG-зварювання невисока і, тому, ціна труби нержавіючої буде вище, ніж при використанні інших видів зварювання. Шов, отриманий методом TIG щільний, однорідний, без пустот і раковин. Коефіцієнт зварного шва такий н/ж труби = 1 (міцність зварного шва відповідає міцності основного матеріалу труби).

КУППИТИ ТРУБУ НЕРЖАВІЮЧУ !

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support