СТЕЙНЛЕС СТИЛ | Труба нержавеющая и комплектующие для перил
🔴 ЗАМОВИТИ 🔴

ТРУБА НЕРЖАВІЮЧА

Труба нержавіюча

- порожнистий виріб виготовлений з нержавіючої сталі. Має певну довжину, постійний перетин і товщину стінки.ТРУБА НЕРЖАВІЮЧА КРУГЛА ТА ПРОФІЛЬНА

 Якщо ви вирішили зайнятися виготовленням виробів або просто купити для особистого користування - цей сайт як раз те що потрібно для вас. Компанія Стейнлес Стіл порадує вас багатством вибору в місті Київ.

ПРОЧИТАЙТЕ УВАЖНО ПЕРЕД ТИМ ЯК КУПИТИ !

 Перед тим як купити і проводити з нею будь-які подальші дії ви повинні знати деякі деталі вибору і подальшої експлуатації виробу з неї.

 Запам'ятайте одне важливе правило: не вся труба нержавіюча однакова. Вона буває різною. В процесі експлуатації вона залишається нержавіючою при певних умовах. Якщо ці умови не дотримані - може початися процес корозії. Тому дуже важливо підібрати марку сталі. Наша компанія поставляє нержавіючі труби в двох марках сталі: AISI 304 (харчова) і AISI 201 (технічна). Виготовлена ​​з марки AISI 304 має високий ступінь опору до корозії. У AISI 201 ця ступінь набагато нижче.

 На нашому складі труба класифікована за кількома типами:

➖ по марці сталі, як було вказано вище: AISI 201 і AISI 304
➖за формою поперечного перерізу:
 ❶ кругла;
 ❷ профільна яка в свою чергу ділиться на кілька підтипів: квадратна, прямокутна, плоскоовальна;

 Вся нержавіюча труба, яка є на нашому складі, має ступінь шорсткості поверхні 600 GRIT, що в перекладі на зрозумілу мову означає дзеркальна, полірована, глянцева.

 За способом виготовлення труба поставляється нами на ринок України - зварна. Метод зварювання TIG (Tungset Inert Gas). Цей спосіб більше інших вживається для виробництва зварних труб високої якості. Джерелом генератора тепла для плавки країв слугує дуга, яка утворюється між вольфрамовим електродом і трубою. Захисний газ, що направляється на зварювальний пальник, обволікає зону плавки з зовнішньої поверхні та одночасно, але вже іншим способом подається в середину, щоб захистити зону плавки і з середини, утримуючись там за допомогою заглушки. При способі зварювання TIG через дії тепла тільки на зовнішню поверхню зона плавлення неминуче оточується великою зоною термічного роздратування, внаслідок чого шов виявляється більш широким. Але з цієї ж самої причини TIG - шов є більш міцним і легше видаляється. Швидкість TIG - зварювання невисока і, тому, ціна буде вище, ніж при використанні інших видів зварювання. Шов, отриманий методом TIG - щільний, однорідний, без пустот і раковин. Коефіцієнт зварного = 1 (міцність зварного шва відповідає міцності основного матеріалу).

Застосування:

 Сфера застосування нержавіючих труб з таким способом зварювання досить широка: це і декор, конструкції, транспорт, харчова промисловість, хімічна, нафтохімічна, газова, енергетична, паперова промисловості, теплообмінники, випарники, опріснювачі, фармацевтична промисловість і багато інших сфер.

Які переваги та недоліки ?

✅ Переваги

➕ Міцність

 На відміну від такого типу виробів виготовлених з різних металів (алюміній, мідь, латунь, чорний метал, інші сплави металів) як алюмінієва труба кругла, алюмінієва профільна труба (алюмінієва квадратна труба або алюмінієва прямокутна труба), профіль алюмінієвий або від мідних труб (труба мідна) - нержавіюча сталь є набагато міцнішим матеріалом, що вже істотно виділяє нержавійку при монтажі різного типу виробів, конструкцій, водопроводу і опалювальних систем.

➕ Довговічність

 Так само як і мідні труби нержавіюча може стояти століттями і не вимагати заміни. На стінках не виникає наростів з іржі яка як губка вбирає в себе луг що сприяє виникненню засмічень в трубах з чорного металу.

➕ Не окислюються

 Не схильні до корозії при правильному підборі марки нержавіючої сталі, що не окислюються і тому вони не вимагають до себе додаткової уваги у вигляді фарбування або лакування бо виглядати виріб, будь-яка конструкція або трубопровід з нержавіючої сталі буде завжди ідеально - як ніби новий. Нержавіючій трубі кислотостійкий (з кислотостійкої сталі) не страшні кислоти і різні агресивні хімічні впливи.

➕ Монтаж

 Монтаж різних конструкцій і трубопроводів трубами з нержавіючої сталі злегка поступається мідним і алюмінієвим трубам. Труба мідна, труба алюмінієва - їх можна спаювати, однак цей спосіб монтажу не єдиний. Трубу нержавійку потрібно зварювати з подальшою обробкою зварних швів.

➕ Має низький коефіцієнт розширення

 Дуже низький коефіцієнт розширення - бездоганна перевага труб з нержавіючої сталі. У труби алюмінієвої круглої, труби алюмінієвої профільної або профіль алюмінієвий як і в труби мідної коефіцієнт розширення навпаки дуже високий. Тому трубу нержавіючу можна сміливо монтувати в довгі трубопроводи або будь-які інші конструкції не боячись за те, що при розширенні їх поведе і пошматує через нагрівання.

➕ Теплопровідність

 Теплопровідність труби з нержавіючої сталі поступається мідним і алюмінієвим трубам, але все ж це метал який цілком придатний для використання його в якості матеріалу, наприклад, для виготовлення теплообмінників. А завдяки таким властивостям як жаростійкість, тугоплавкість і міцність - труба нержавіюча знаходить широке застосування в високотемпературних печах.

➕ Жаростійкість

 Температура плавлення нержавіючої сталі (нержавіючої труби) дуже висока: близько 1800 ° С і тому нержавіючими трубами можна обв'язувати котельні будь-якої потужності аж до промислового масштабу. А міцність нержавіючих труб ні чим не поступається трубопроводу з чорної сталі. Більш того труби з нержавійки часто використовують для виготовлення пальників в камерах згоряння з високою температурою.

✅ Які є недоліки ?

➖ Особливих недоліків майже не існує. Більша вага в порівнянні з алюмінієвої. Вартість, ціна труби з нержавіючої сталі дешевше ніж ціна мідної труби і трохи дорожча ніж у сталевої і алюмінієвої труби однакового зовнішнього діаметра, поперечного перерізу і товщини стінки.

Вибір за вами !

Труби нержавіючі виготовлені за американським стандартом ASTM A554.

КУППИТИ ТРУБУ НЕРЖАВІЮЧУ !

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support