СТЕЙНЛЕС СТИЛ | Труба нержавеющая и комплектующие для перил
🔴 ЗАМОВИТИ 🔴

ВІДВІД НЕРЖАВІЮЧИЙ AISI 304

Відгуків (0)
Ціна: 48.08 ГРН / відвід
в т.ч. 20 % ПДВ
Кіль-ть на складі: 150
Відгуків (1)
Ціна: 56.50 ГРН / відвід
в т.ч. 20 % ПДВ
Кіль-ть на складі: більше ніж 300
Відгуків (6)
Ціна: 57.50 ГРН / відвід
в т.ч. 20 % ПДВ
Кіль-ть на складі: 271
Відгуків (1)
Ціна: 79.10 ГРН / відвід
в т.ч. 20 % ПДВ
Кіль-ть на складі: більше ніж 300
Відгуків (1)
Ціна: 90.40 ГРН / відвід
в т.ч. 20 % ПДВ
Кіль-ть на складі: більше ніж 300
Відгуків (1)
Стара ціна: 137.60 ГРН
Ціна: 90.00 ГРН / відвід
в т.ч. 20 % ПДВ
Кіль-ть на складі: 159
Відгуків (1)
Ціна: 101.70 ГРН / відвід
в т.ч. 20 % ПДВ
Кіль-ть на складі: більше ніж 300
Відгуків (2)
Стара ціна: 147.97 ГРН
Ціна: 106.94 ГРН / відвід
в т.ч. 20 % ПДВ
Кіль-ть на складі: більше ніж 300
Показано 1. 8 із 17

Відвід нержавіючий AISI 304

- це деталь нержавіючого фітинга під зварювання, за допомогою якого здійснюється плавна зміна напрямку потоку робочого середовища в трубопроводі на 45 °, 90 ° і 180 ° або зміна напрямку поручня, перила і т.д. Відвід має однаковий зовнішній / внутрішній діаметр з трубою, до якої він приварюється.

 Марка нержавіючої сталі з якої виготовляють відід нержавіючий харчовий (молочний) - AISI 304 - харчова аустенітна нержавіюча сталь, з низьким вмістом вуглецю, головним чином затребувана в харчовій промисловості і в середовищах з окислювальним характером. Такий відвід може бути використаний при низьких концентраціях сильних кислот (азотна, хлорна, соляна, сірчана) і при низьких температурах, а також при середніх температурах слабких кислот (яблучна, оцтова, лимонна, молочна). В Україні аналогом є сталь марки 08Х18Н10.

 Відвід 90 ° AISI 304 виготовляється з низьколегованої вуглецевої нержавіючої сталі, може бути виконаний по одному з міжнародних стандартів DIN / SMS / ISO (ГОСТ). На перший погляд вони нічим не відрізняються один від одного, але насправді мають ряд відмінностей: по товщині металу, діаметру або способу виготовлення.

Різновиди відводу нержавіючого AISI 304:

по обробці поверхні:

➖ шліфовані - поверхня відводу обробляється в процесі використання грубого абразиву, що надає йому більш красивий зовнішній вигляд. Шов зовні непомітний, а всередині акуратно зашліфований;
➖ поліровані - після виготовлення відвід полірують більш ретельно, що придає йому дзеркальний вигляд;
➖ матові - це хімічний або механічний процес обробки відводу, метою якого є досягнення рівномірної матової поверхні металу;

по товщині стінки:

➖ тонкостінні - відведення, що має товщину стінки від 1 мм до 2 мм, це більше відноситься до стандартів DIN і SMS;
➖ товстостінні - відведення з товщиною стінки більш ніж 2 мм, частіше зустрічаються на деталях ISO (ГОСТ) стандарту;

радіус вигину:

➖ 45 ° градусів;
➖ 90 ° градусів;
➖ 120 ° градусів;
➖ 180 ° градусів;

за типом виготовлення:

➖ безшовні - виготовляють з суцільнотягнутої труби методом її нагрівання і надалі вигину. Цей спосіб дозволяє витримувати великі температури, тиску і досить довго служить в експлуатації;
➖ шовні (зварені) - більш дешевий спосіб виготовлення відведення. Такі відводи дуже практичні, і виділяються за рахунок своєї низької ціни;

Часті питання про Відвід нержавіючий AISI 304

✅ У чому перевага відводу нержавіючого AISI 304?

Основна перевага такого відводу криється в самій назві "полірований" і "AISI 304" а так само в ціні на такий тип відводів. ❶ Відвід нержавіючий полірований означає, що це нержавіючий відвід (коліно / кут / поворот) зі спеціальною обробкою зовнішньої поверхні. Ми пропонуємо відвід з відполірованою до дзеркального блиску поверхнею: 600 grit і рідше 400 grit. Заводське полірування відводу, в першу чергу, сприяє в значній мірі скоротити час витрачений майстром на переполіровку конструкції, наприклад, місце зварювання полірованого відводу з нержавіючою полірованою трубою, так як площа матеріалу який потрібно переполіровать буде значно меншою ніж при переполіровці відводу з матовою поверхнею зварюємого з полірованою трубою. ❷ AISI 304 - це нержавіюча марка сталі виготовлена ​​за американським стандартом. Володіє високими антикорозійними властивостями як у вологому середовищі так і у слабо-агресивних кислотах. ❸ Ціни на відвід полірований нержавіючий AISI 304 у нас одні з найбільш прийнятних в Україні.

✅ Який тип з'єднання відводу нержавіючого AISI 304 з трубою?

Наша компанія пропонує тільки відвід нержавіючий приварний. Відвід нержавіючий під зварювання є одним з найпоширеніших серед роздрібних покупців і на будь-якому промисловому виробництві. Один з найпопулярніших відводів - нержавіюча сталь AISI 304.

✅ Яка сфера застосування відводів нержавіючих AISI 304?

Нержавіючі відводи найчастіше використовують для виготовлення різного типу конструкцій з нержавіючої сталі, прокладки магістральних трубопроводів відповідного типу на нафтогазових підприємствах, металургійних заводах, в комунальній сфері, харчовій і фармацевтичній промисловостях, і так само в десятках інших сферах, в яких головне надійність, якість і помірна ціна.

Компанія Стейнлес Стіл Україна пропонує купити відвід нержавіючий харчовий AISI 304 зі складу в місті Київ за низькою ціною. Відвід нержавіючий тонкостінний. Ми пропонуємо зварний нержавіючий відвід - дуже міцний, зварений способом зварювання TIG. Обробка поверхні 600 grit (дзеркальний, полірований, глянцевий) і матовий. На складі постійний запас у великій кількості. Для оптових покупців спеціальна ціна.

✅ Який діаметр і товщина відводу нержавіючого AISI 304 є в продажу?

Відвід нержавіючий AISI 304 є наступного діаметра і товщини стінки в мм:

➖ ∅ 20 ; стінка ➖ 1,5 ;
➖ ∅ 22 ; стінка ➖ 1,5 ;
➖ ∅ 25 ; стінка ➖ 1,5 ;
➖ ∅ 32 ; стінка ➖ 1,5 ;
➖ ∅ 38 ; стінка ➖ 1,5 ;
➖ ∅ 40 ; стінка ➖ 1,5 ;
➖ ∅ 42,4 ; стінка ➖ 1,5 ;
➖ ∅ 48,3 ; стінка ➖ 1,5 ;
➖ ∅ 50,8 ; стінка ➖ 1,5 ;
➖ ∅ 60,3 ; стінка ➖ 1,5 ;
➖ ∅ 70 ; стінка ➖ 1,5 ;
➖ ∅ 76,1 ; стінка ➖ 1,5 ;
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support