СТЕЙНЛЕС СТИЛ УКРАИНА - поставщик н/ж труб и комлектующих
🔴 ЗАМОВИТИ 🔴

Допуски по діаметру, товщині стінок ^ і овальності згідно ASTM A-554:

➖ Овальність - це різниця між максимальним і мінімальним зовнішнім діаметром на будь-якому поперечному перерізі. Для труб з вказаною товщиною стінки більше 3% зовнішнього діаметра додаткового допуску на овальність немає.

Повідомляємо про нове надходження товару на наш склад !

Просимо звернути увагу на НОВІ ЦІНИ деяких позицій.

 У продаж надійшли круглі і профільні (квадратного і прямокутного перетину) нержавіючі труби марок нержавіючої сталі AISI 201 (технічна) і AISI304 (харчова).

Розпочато будівництво великого складського комплексу

 Сьогодні спостерігається гострий брак складських площ в компанії Стейнлес Стіл, що гальмує активне розширення асортименту продукції з нержавіючої сталі (зокрема труби нержавіючої). У зв'язку з цим власниками компанії «Стейнлес Стіл Україна» прийнято рішення про запуск у 2020 році будівництва нового сучасного складського комплексу.

Шановні партнери та клієнти!

 Найближче надходження на склад нержавіючих труб і комплектуючих затримується в зв'язку з обставинами, що склалися як в Україні так і на зовнішніх ринках. Але незважаючи на всі труднощі товар вже виготовлений і знаходиться в дорозі.

Шановні покупці!

 З недавнього часу компанія Стейнлес Стіл Україна ТОВ встановила обмеження для оформлення і подальшої обробки ваших замовлень. Ознайомтеся, будь ласка, з мінімальними вимогами та правильно оформлюйте ваші заявки.

Ціна: 34.02 ГРН
Кіль-ть на складі: 290
Ціна: 79.98 ГРН
Кіль-ть на складі: 221
Ціна: 76.38 ГРН
Кіль-ть на складі: більше ніж 300
Ціна: 113.39 ГРН
Кіль-ть на складі: 185
Ціна: 84.66 ГРН
Кіль-ть на складі: 272