ТРУБА
ЛИСТ
ДЕКОР
КОМПЛЕКТУЮЧІ
ВІДВІД ЗАГЛУШКА
ВІДВІД

СТЕЙНЛЕС СТІЛ УКРАЇНА

заснована у січні 2010 р. є дочірнім підприємством компанії “Stainless World LTD”, яка займається поставками нержавіючого металопрокату. Головним напрямом діяльності нашої компанії є прямі поставки нержавіючого металопрокату на Україну від кращих світових виробників. Ми займаємося як оптовою так і роздрібною торгівлею нержавіючого металопрокату ( ЛИСТ НЕРЖАВІЮЧИЙ ; ТРУБА НЕРЖАВІЮЧА ; ВІДВІД НЕРЖАВІЮЧИЙ ;) на всій території України. Чим ми відмінні від інших схожих компаній?:
1)Ціна: навіть в умовах нестабільності на фінансовому ринку України ми намагаємося притримуватися стабільної ціни на нержавіючий металопрокат. На відміну від деяких імпортерів нержавійки ми не ховаємо ціни. На сторінці " ПРАЙС " Ви завжди можете переглянути дійсні ціни. Для постійних покупців діє гнучка система знижок.
2)Склад: ми реалізуємо продукцію виключно зі свого складу. Якщо Ви, з якихось причин, не змогли вчасно забрати оплачений металопрокат - плата за зберігання не нараховується. На нашому складі ми постійно підтримуємо широкий сортамент продукції: близько 200 тн. нержавіючої труби та 100-150 тн. листа.Склад нержавійки розташований в зручному місці з гарною транспортною розв'язкою.
3)Продукція: компанія поставляє нержавійку на ринок України та реалізує її без посередників. Це дає можливість відвантажувати товар зі складу по мінімальним цінам і доставляти в найкоротші терміни.. На металопрокат надаються сертифікати якості та походження. При відправці в регіони України товар додатково упаковується що мінімізує його пошкодження при транспортуванні.
Пропонуючі вигідні умови для наших клієнтів, великому складському запасу, широкому сортименту продукції ми зарекомендували себе як надійного та стабільного імпортера нержавіючого металопрокату. Наша компанія динамічно розвивається, що дає можливість постійно пропонувати гнучкі та вигідні умови співробітництва. Сортимент продукції із нержавіючої сталі розширюється з кожним роком роботи нашої компанії. Насамперед ми орієнтуємося на потреби клієнтів та ринок, що веде до зміцнення стосунків з нашими партнерами. Ми пропонуємо вам якісний " ТОВАР ", індивідуальний підхід до вирішення завдань будь якої складності. Наші співробітники мають великий досвід роботи в метало торгуючих компаніях України та завжди готові надати вам кваліфіковану консультацію.

Отже чому в нас вигідно та зручно купувати:
• Вигідні та відкриті ціни.
• Великий складський запас та комплексні поставки металу.
• Широкий сортимент.
• Зручне місце-розташування складу.
• Працюємо без посередників.
• Швидкість відвантаження зі складу.
• Індивідуальний підхід до кожного покупця.

Ми не обманюємо та не обіцяємо того чого не зможемо виконати. Будемо раді якщо Ви будете купувати у нас.

⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


КАТАЛОГ ТОВАРІВ

КАТАЛОГ ТОВАРІВ

труба, лист н/ж

детальніше
ОПЛАТА ТА ДОСТАВКА

ОПЛАТА ТА ДОСТАВКА

...способи оплати

детальніше
ПОСЛУГИ СТЕЙНЛЕС СТІЛ

ПОСЛУГИ

порізка труб та листів

детальніше
КОНТАКТИ СТЕЙНЛЕС СТІЛ

КОНТАКТИ

відділ збуту, склад...

детальніше
ПРАЙС КОМПАНІЇ СТЕЙНЛЕС СТІЛ УКРАЇНА ТОВ

ПРАЙС

наші ціни

детальніше
ЯК ЗНАЙТИ СТЕЙНЛЕС СТІЛ УКРАЇНА

ЯК НАС ЗНАЙТИ

склад на карті

детальніше
ДОКУМЕНТИ СТЕЙНЛЕС СТІЛ УКРАЇНА

ДОКУМЕНТИ

завантажити архівом

завантажити
ДОГОВІР СТЕЙНЛЕС СТІЛ УКРАЇНА

ДОГОВІР

завантажити договір

завантажити