СТЕЙНЛЕС СТИЛ УКРАИНА - поставщик н/ж труб и комлектующих
🔴 ЗАМОВИТИ 🔴

ТРУБА НЕРЖАВІЮЧА ПРОФІЛЬНА

ТРУБА НЕРЖАВІЮЧА ПРОФІЛЬНА AISI 201

Нержавіюча труба профільна: марка AISI 201

ТРУБА НЕРЖАВІЮЧА ПРОФІЛЬНА AISI 304

Профільна труба нержавіюча: марка AISI 304

Труба нержавіюча профільна

 - це нержавіюча труба з прямокутною, квадратною, або, рідше, овальною формою перетину.

 Виробляється нержавіюча профільна труба з марок сталі, легованих хромом, нікелем і молібденом (для деяких марок сталей). Найбільш поширені марки сталі - AISI 201 (12Х15Г9НД), AISI 304 (08Х18Н10). Різноманітність легуючих компонентів надає можливість застосовувати профільні труби, що володіють різними фізико-хімічними властивостями, з урахуванням умов майбутньої експлуатації, що продовжує термін служби і збільшує ефективність застосування цих виробів. Компанія Стейнлес Стіл Україна поставляє трубу нержавіючу профільну з різним перетином в мм. і з товщиною стінки, відповідно, від 1 до 3 мм.

За обробкою поверхні труба нержавіюча профільна буває:

 Матова - 2B;
Дзеркальна (полірована) - BA (600 GRIT);
Шліфована - 4N (180, 240, 320 GRIT);

товщина стінок + 10,0% від номінальної товщини
радіус загину кута, мм зовнішній радіус > 1.5*S (товщина стінки)
перпендикулярність + 1%
скручування макс 1°на 1 метр довжини
криволінійність макс. 2 мм на 1 метр довжини

Як виготовляється нержавіюча профільна труба ?

 Труба нержавіюча профільна виготовляється на технологічній лінії зварювальних верстатів, шляхом зварювання круглої заготовки з одночасним профілюванням. Для зварювання профільних нержавіючих труб застосовуються різні методи:
Метод зварювання з високою частотою точок (HF);
Плавлення електродів в інертному газі (MIG);
Метод плавлення вольфрамових електродів в інертному газі (TIG);
Метод плазмового зварювання.

 Наша компанія поставляє труби профільні нержавіючі зварені способом TIG (Tungset Inert Gas). У порівнянні з іншими способами зварювання TIG-шов є міцнішим.

Труба нержавіюча профільна володіє такими властивостями:

підвищеною корозійною стійкістю;

високою механічною міцністю;

стійкістю до дії агресивного середовища;

забезпечує високі показники по жаростійкості і пожежній безпеці;

володіє високою гігієнічністю;

не окислюється;

легко дезінфікується;

має високу міцність на вигин;

зручна для монтажу;

економічна в порівнянні з використанням звичайних круглих труб;

 Труба нержавіюча профільна дає можливість прокладки магістралей складної конфігурації з мінімальним використанням традиційних з'єднувальних елементів, шляхом прямої зварювання профільної труби на стиках, а також широкі можливості використання в несучих каркасних конструкціях різного призначення. З нержавіючих профільних труб роблять металеві каркаси висотних будівель, виготовляють розсувні сходи, збирають елементи огорож. Труба н/ж профільна також використовується в будівництві мостів, телевізійних і радіовишок, ліній електропередачі.

 Труба нержавіюча профільна дає економію нержавіючого металу в 25%. Завдяки трубі нержавіючій профільній значно скорочується не тільки витрата нержавіючого металу, але й час, необхідний для складання і монтажу металоконструкцій з нержавіючої сталі.

 Також труби нержавіючі профільні знаходять широке застосування в будівництві та архітектурі як конструкційний елемент. У сільськогосподарській і вантажопідйомній техніці, легкій і харчовій промисловості, ремонтних роботах, автомобільній промисловості, виробництві меблів, виробництві зовнішньої реклами та машинобудуванні. Крім того, з труби н/ж профільної можна виготовляти конструкції високої складності, що практично знімає будь-які обмеження щодо використання даних виробів.

КУПИТИ ТРУБУ ПРОФІЛЬНУ НЕРЖАВІЮЧУ !