ТРУБА ПРОФІЛЬНА

ПРОФІЛЬНА AISI 201

Труба нержавіюча профільна: марка AISI 201

ПРОФІЛЬНА AISI 304

Труба нержавіюча профільна: марка AISI 304

Труба нержавіюча профільна

 - це нержавіюча труба з прямокутною, квадратною, або, рідше, овальною формою перетину. Виробляється нержавіюча профільна труба з марок сталі, легованих хромом, нікелем і молібденом (для деяких марок сталей). Найбільш поширені марки сталі - AISI 201 (12Х15Г9НД), AISI 304 (08Х18Н10). Різноманітність легуючих компонентів надає можливість застосовувати профільні труби, що володіють різними фізико-хімічними властивостями, з урахуванням умов майбутньої експлуатації, що продовжує термін служби і збільшує ефективність застосування цих виробів. Компанія Стейнлес Стіл Україна поставляє трубу нержавіючу профільну з перетином від 10Х10 до 100Х100 мм. і з товщиною стінки, відповідно, від 1 до 3 мм. З обробки поверхні труба нержавіюча профільна буває:
- Матова - 2B;
- Дзеркальна (полірована) - BA (600 GRIT);
- Шліфована - 4N (180, 240, 320 GRIT);

товщина стінок + 10,0% від номінальної товщини
радіус загину кута, мм зовнішній радіус > 1.5*S (товщина стінки)
перпендикулярність + 1%
скручування макс 1°на 1 метр довжини
криволінійність макс. 2 мм на 1 метр довжини

 Труба нержавіюча профільна виготовляється на технологічній лінії зварювальних верстатів, шляхом зварювання круглої заготовки з одночасним профілюванням. Для зварювання профільних нержавіючих труб застосовуються різні методи:
1) Метод зварювання з високою частотою точок (HF);
2) Плавлення електродів в інертному газі (MIG);
3) Метод плавлення вольфрамових електродів в інертному газі (TIG);
4) Метод плазмового зварювання.
  Наша компанія поставляє труби профільні нержавіючі зварені способом TIG (Tungset Inert Gas). У порівнянні з іншими способами зварювання TIG-шов є міцнішим. Труба нержавіюча профільна володіє підвищеною корозійною стійкістю, високою механічною міцністю, стійкістю до дії агресивного середовища, забезпечує високі показники по жаростійкості і пожежній безпеці. Труба нержавіюча профільна володіє високою гігієнічністю, що не окислюється, легко дезінфікується. При невеликій вазі має високу міцність на вигин, зручна для монтажу, економічна в порівнянні з використанням звичайних круглих труб. Труба нержавіюча профільна дає можливість прокладки магістралей складної конфігурації з мінімальним використанням традиційних з'єднувальних елементів, шляхом прямої зварювання профільної труби на стиках, а також широкі можливості використання в несучих каркасних конструкціях різного призначення. З нержавіючих профільних труб роблять металеві каркаси висотних будівель, виготовляють розсувні сходи, збирають елементи огорож. Труба н/ж профільна також використовується в будівництві мостів, телевізійних і радіовишок, ліній електропередачі. Труба нержавіюча профільна дає економію нержавіючого металу в 25%. Завдяки трубі нержавіючій профільній значно скорочується не тільки витрата нержавіючого металу, але й час, необхідний для складання і монтажу металоконструкцій з нержавіючої сталі. А також труби нержавіючі профільні знаходять широке застосування в будівництві та архітектурі як конструкційний елемент. У сільськогосподарській і вантажопідйомній техніці, легкій і харчовій промисловості, ремонтних роботах, автомобільній промисловості, виробництві меблів, виробництві зовнішньої реклами та машинобудуванні. Крім того, з труби н/ж профільної можна виготовляти конструкції високої складності, що практично знімає будь-які обмеження щодо використання даних виробів.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support