СТЕЙНЛЕС СТИЛ | Труба нержавеющая и комплектующие для перил
🔴 ЗАМОВИТИ 🔴

Умови використання сайту https://stainlessteel.com.ua/uk

Увага!

 Перед переглядом сайту Стейнлес Стіл уважно прочитайте дані умови. Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт.

Використання сайту

 Сайт Стейнлес Стіл (далі «Стейнлес Стіл») дозволяє вам переглядати і завантажувати матеріали цього сайту (далі «Сайт») виключно для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.

Коментарі та зворотний зв'язок

 Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність і порушує авторські права, пропагує ненависть і / або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтеся, що будь-яке ваше повідомлення Стейнлес Стіл може видаляти без вашої на те згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд.

 Стейнлес Стіл не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену користувачами Сайту.

Відмова від відповідальності.

 Всі матеріали і послуги цього сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій. Стейнлес Стіл не гарантує точності і повноти матеріалів і послуг, що надаються на цьому Сайті. У будь-який час без повідомлення Стейнлес Стіл може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в них продукти і ціни. У разі застаріння матеріалів і послуг на цьому Сайті Стейнлес Стіл не зобов'язується оновлювати їх. Стейнлес Стіл ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виник внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.