СТЕЙНЛЕС СТИЛ УКРАИНА - поставщик н/ж труб и комлектующих
🔴 ЗАМОВИТИ 🔴

Умови використання сайту https://stainlessteel.com.ua/uk

Увага!

 Перед переглядом сайту Стейнлес Стіл Україна уважно прочитайте дані умови. Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт.

Використання сайту

 Сайт Стейнлес Стіл Україна (далі «Стейнлес Стіл») дозволяє вам переглядати і завантажувати матеріали цього сайту (далі «Сайт») виключно для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.

Коментарі та зворотний зв'язок

 Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність і порушує авторські права, пропагує ненависть і / або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтеся, що будь-яке ваше повідомлення Стейнлес Стіл може видаляти без вашої на те згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд.

 Стейнлес Стіл не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену користувачами Сайту.

Відмова від відповідальності.

 Всі матеріали і послуги цього сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій. Стейнлес Стіл не гарантує точності і повноти матеріалів і послуг, що надаються на цьому Сайті. У будь-який час без повідомлення Стейнлес Стіл може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в них продукти і ціни. У разі застаріння матеріалів і послуг на цьому Сайті Стейнлес Стіл не зобов'язується оновлювати їх. Стейнлес Стіл ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виник внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

Стейнлес Стил Украина
Украина Киев 01004 Пушкинская 31 В, офис 2