ПРЯМОКУТНА AISI 304

Результат 1. 12 із 25

Труба нержавіюча прямокутна AISI 304

Трубопрокат ТОВ Стейнлес Стіл Україна: широкий сортамент виробів з нержавіючої сталі

Компанія «Стейнлес Стіл Україна» реалізує труби з нержавіючої сталі для устаткування та майданчиківполіровка профільних нержавіючих трубхарчової, хімічної, фармацевтичної промисловості. Широку популярність даний сортамент отримав в нафтопереробній і газодобувній галузі. Вироби не змінють експлуатаційних властивостей навіть в екстремальних кліматичних умовах.

Підприємство пропонує продукцію маркувань AISI 430, 304, 201 для виготовлення конструкцій, декорування та використання в побуті, шовного електрозварного способу виробництва. Компанія надає послуги з різання нержавіючої труби. ТОВ «Стейнлес Стіл Україна» реалізує продукцію виключно дзеркальної (глянцевої, полірованої) поверхні профільного прямокутного або квадратного перетину. Прямокутний перетин міцний, вироби застосовуються в роботах для виготовлення меблів, опорних конструкцій.

Особливості нержавіючої прямокутної труби AISI 304

стійкість до високих і низьких температур, широкий діапазон експлуатації; хороша зварюваність;
антиокисленія, антикорозійність (покриття з оксиду хрому гарантує стійкість до атмосферних опадів);фото  профільної прямоугольної нержавіючої труби марки AISI 304
гнучкість, формування розтягування і витяжки;
висока корозійна стійкість;
вогнестійкість;
стійкість до підвищеної вологості;
мінімальні напруги в структурах; хороша зварюваність;
стійкість до механічних навантажень;
широка область застосування.

Марка 304 універсальна і широко застосовувана. Використовується для виготовлення резервуарів і контейнерів під рідина, кислоти. Для зберігання і транспортування продуктів на харчових фабриках. Також для виготовлення обладнання гірничодобувної, фармацевтичної та кріогенної промисловості (вихлопні пристрої, перила, прокладки нафтопроводу). Зварювальні шви труб аустенітної структури вимагають мінімальної обробки. Нержавіючі труби AISI 304 застосовуються в хімічній, паливній, целюлозно- паперовій промисловості. Виготовляються деталі для роботи в розведених розчинах оцтової, азотної і фосфорної кислот. У виробництві використовується зварений шов, поверхня обробляється механічним і електротехнічним методами. Для дзеркальних труб застосовується сталь AISI 304, (через вміст хрому для утворення захисної оксидної оболонки).

Труби виготовляються зі сталі марки AISI 304. Глянцеві (дзеркальні, поліровані) застосовуються для зовнішнього та внутрішнього оздоблення, конструкцій і т.д. Сталь стійка до перепадів температур, постійному впливу води. З даного виду прокату виготовляються опорні конструкції, стелажі, робочі площадки, стенди вуличної реклами, павільйони, вуличні каміни, каркаси для мостів і будівель.

Труба нержавіюча в Києві

компанії Стейнлес Стіл Україна відповідає стандартам високої якості, має відповідні гарантійні сертифікати. У каталозі переглянте продукцію, при необхідності звертайтеся за консультацією. Співробітники Стейнлес Стіл розкажуть про відмінності і особливості зварних труб і виробів зі швами, допоможуть вибрати відповідну сталь за розміром і призначенням. Ціна нержавіючих профільних труб відповідає міцності, зазначеним характеристикам і високим естетичним властивостям, що не зіпсуються з роками. Для оформлення замовлення проведіть попередній розрахунок перейшовши на вкладку прайс. Типи шва відповідно до міжнародного стандарту TIG: коефіцієнт зварного шва v = 1,0 (труби високоміцні). Поверхня відповідно до міжнародного стандарту 600 Grit. Поверхня дзеркальна. Фінальна обробка поверхні проводилася з використанням полірувальних тканинних стрічок.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support