СТЕЙНЛЕС СТИЛ | Труба нержавеющая и комплектующие для перил
🔴 ЗАМОВИТИ 🔴

ТРУБА НЕРЖАВІЮЧА ОВАЛЬНА

Відгуків (5)
Ціна: 109.25 ГРН / метр
в т.ч. 20 % ПДВ
Кіль-ть на складі: більше ніж 300
Відгуків (5)
Ціна: 146.05 ГРН / метр
в т.ч. 20 % ПДВ
Кіль-ть на складі: більше ніж 300

Труба нержавіюча овальна

 - це довгомірний металовиріб з порожнистим внутрішнім простором і овальною формою поперечного перетину. Особливості технології виробництва методом електрозварювання вихідної листової сталі в трубу з поперечним перерізом у вигляді плоского овалу, зварену швом типу TIG, зумовили приналежність труби нержавіючої плоско овальної до групи профільних нержавіючих труб.

Застосування труби нержавіючої овальної:

 Поле практичного застосування таких овальних труб в даний час досить широке і відрізняється тенденцією до безперервного розширення внаслідок бездоганних показників корозійної стійкості, повної екологічної безпеки і чудової фізико-механічної міцності овальних труб. До числа найбільш пріоритетних споживачів сортаменту профільних труб овального профілю може бути віднесена фармацевтична, харчова і хімічна промисловості (транспортування рідин, газів, харчових продуктів), будівельна індустрія, архітектурний дизайн, крім цього - виробництво авіаційних, транспортних і сільськогосподарських машин. Використання нержавіючих овальних труб дає принципову можливість створення найрізноманітніших конструкцій, що сприяють значному зниженню загальної ваги конструкції і, як наслідок, зниження собівартості кінцевого продукту. У кількісному вираженні використання труби нержавіючої плоскоовального типу дозволяє скоротити витрату металу, а також зменшити середній час проведення будівельно-монтажних робіт. Досягнення економічного ефекту в значній мірі обумовлюється характерною геометричною формою перетину, що дозволяє багаторазово підвищити властивості фізико-механічної міцності без збільшення власної питомої ваги, в порівнянні з іншими трубами профільного перетину.

Часті питання про Труба нержавіюча овальна

✅ Яке мінімальне замовлення для труба нержавіюча овальна?

Мінімальне замовлення для труби плоскоовальної становить 3 (три) метра погонних з кратністю 3 (три) метра. Можна придбати відповідно 3, 6, 9, 12, 15 метрів і т. Д. Обмежень в сумі замовлення для плоскоовальної труби немає.

✅ Якого перетину буває труба нержавіюча овальна?

Поперечний переріз для такого типу труб може бути самий різний. Компанія Стейнлес Стіл поки що пропонує зі складу в м. Київ два типорозміри такої труби:

1) ✅ Труба нержавіюча плоскоовальна 30Х15Х1,2 ;

2) ✅ Труба нержавіюча плоскоовальна 40Х20Х1,2 ;

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support