СТЕЙНЛЕС СТИЛ УКРАИНА - поставщик н/ж труб и комлектующих
🔴 ЗАМОВИТИ 🔴

Труба нержавіюча кругла 20Х1,5 AISI 304 (полірована, 600 grit) (Код: 9197)

Переглядів: 4797 | Рейтинг:
Виробник: LP STAINLESS WORLD
Ціна: 67.62 ГРН / метр - дійсна до: 2020-04-10
Термін надходження: 9 - 10 квітня
Немає в наявності
Продавець: Стейнлес Стіл Україна

Труби н/ж як зігнути?

В процесі монтажу будівельних конструкцій, а також трубопроводів різного призначення на основі труб з круглим перетином або профільних часто виникає необхідність в вигині труб на необхідний радіус. Для цьго існує безліч способів. Вибір залежить від матеріалу, товщини стінки і діаметру нержавіючої труби, обсягу робіт, наявності необхідного обладнання. Труби з нержавіючої сталі часто застосовуються в промисловому і індивідуальному будівництві. Щоб зігнути трубу з нержавійки, потрібно застосувати спеціальні знання і навички, про що буде розказано далі. Відомі способи гнуття нержавіючої труби можна розділити на гарячі і холодні, а також на ручні і механічні. Важливо знати, що труби з нержавіючої сталі можна гнути гарячим способом (при нагріванні пальником), тому будуть описані тільки способи холодного вигину. Гнучка труб, як правило, супроводжується небажаними явищами, що впливають на подальшу експлуатацію. Можливість їх появи залежить від матеріалу, діаметра, способу вигину.

Негативні наслідки гнучкі:

• Стоншування зовнішньої стінки вигину
• Освіта складок і зламів на внутрішній стінці
• Зміна форми просвіту (овалізаціі)
• Збільшення радіусу вигину після процесу гнучкі внаслідок пружного ефекту

При вигині нержавіючої труби відбувається нерівномірне зміна її циліндричної форми і товщини стінок. В результаті виникають при вигині напружень металу відбувається витончення зовнішньої і потовщення внутрішньої стінок. При вираженому стоншенні зовнішньої частини вигину виникає ослаблення труби. Це дуже небажано, так як зовнішня стінка вигину трубопроводу в більшій мірі піддається тиску рухається по ньому продукту. Ще одним дуже важливим чинником, який послаблює трубу після згинання, є її овалізаціі. Особливо важливо це враховувати при монтажі трубопроводу, призначеного для транспортування продукту при пульсуючого навантаженні. При використанні гнутих труб в будівництві овалізаціі, крім того, погіршує зовнішній вигляд конструкції. Тому при виконанні вигину прагнуть до мінімізації цього явища. Під дією стискаючих сил, що виникають при вигині, на внутрішній його частині утворюються потовщення, а в ряді випадків - складки. Ці зміни форми просвіту в трубопроводах збільшують опір руху продукту і ймовірність корозії, а крім того, призводять до ослаблення н / ж труби як несучої конструкції.

Методи запобігання овалізаціі:

Основні способи холодного згинання передбачають прийоми, що зберігають вихідну форму поперечного перерізу заготовок. Існує два основних способи збереження вихідної круглої форми: підтримування стінки зсередини - внутрішній обмежувач і обмеження переміщення бічних стінок труби в напрямку розширення - зовнішній обмежувач. В якості внутрішнього обмежувача можна застосовувати калібруючу пробку (Дорн) або різні наповнювачі. Наповнювачами можуть бути гума, легкоплавкі метали, смоли або вода. Жорсткі наповнювачі дають більш надійні результати в плані збереження форми просвіту, тому вони більш поширені. Однак при використанні пружних наповнювачів спостерігається менше розтягнення зовнішнього боку вигину. Для кращого збереження форми поперечного перерізу і більш точного виготовлення рекомендують застосовувати одночасно зовнішній і внутрішній огранічітелі. В залежності від обсягу робіт і діаметра нержавіючих труб, які потрібно загнути, використовують або ручні пристосування - трубогиби, або верстати з електромеханічним приводом.

Відгуки
,
Очень приятно было общаться с професионалами своего дела, спасибо за вовремя выпленый заказ. качество товара отменное
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
Артикул: T/AISI304/20-1.5
Стан: новий
Вага: 0.695 Кг. в одному метрі
: ціна з урахуванням ПДВ за 1 метр
Од.вим: метр/пог
Мінімальна сума замовлення / в ГРН / : 500
Мінімальне замовлення: 3 метри і кратно 3-м (наприклад 3, 6, 9 м і т.д.)
Умови оплати / відсоток передоплати % / : 100
Тип / за формою / : кругла
Тип труби / за способом виготовлення / : зварна
Тип зварного шва / Tungsten Insert Gas / : TIG
Зовнішній діаметр ∅ мм. / в міліметрах / : 20
Товщина стінки мм. / в міліметрах / : 1,5
Довжина однієї труби / в метрах / : 6
Поверхня: 600 GRIT (дзеркальна, полірована, глянцева)
Упаковка: захисна плівка
Поперечна різка під кутом 90° ―❘―❘― / (макс. 5 різів на 6-ти метрах) | 1 різ = : 2 грн
Спосіб різання / Болгаркою / : абразивна різка
Точність різання / в міліметрах + - / : 5
Марка сталі / Американський інститут сталі і сплавів / : AISI 304
Стандарт / Американське товариство з випробувань та матеріалів / : ASTM A-554
Матеріал: нержавіюча сталь
Колір: хром