СТЕЙНЛЕС СТИЛ | Труба нержавеющая и комплектующие для перил
🔴 ЗАМОВИТИ 🔴

ТРУБА НЕРЖАВІЮЧА КРУГЛА AISI 304

Відгуків (10)
Ціна: 40.68 ГРН / метр
в т.ч. 20 % ПДВ
Кіль-ть на складі: більше ніж 300
Відгуків (12)
Ціна: 42.90 ГРН / метр
в т.ч. 20 % ПДВ
Кіль-ть на складі: 204
Відгуків (2)
Ціна: 77.97 ГРН / метр
в т.ч. 20 % ПДВ
Кіль-ть на складі: 78
Відгуків (2)
Ціна: 106.90 ГРН / метр
в т.ч. 20 % ПДВ
Кіль-ть на складі: 204
Відгуків (3)
Ціна: 77.97 ГРН / метр
в т.ч. 20 % ПДВ
Кіль-ть на складі: більше ніж 300
Відгуків (1)
Ціна: 108.48 ГРН / метр
в т.ч. 20 % ПДВ
Кіль-ть на складі: більше ніж 300
Відгуків (3)
Ціна: 124.20 ГРН / метр
в т.ч. 20 % ПДВ
Кіль-ть на складі: більше ніж 300
Відгуків (2)
Ціна: 87.01 ГРН / метр
в т.ч. 20 % ПДВ
Кіль-ть на складі: більше ніж 300
Показано 1. 8 із 32

Труба нержавіюча кругла AISI 304

 Труба нержавіюча кругла (дзеркальна, полірована) виготовлена з марки сталі AISI 304 (08Х18Н10)  не  є магнітною і має невелику кількість вуглецю. Вміст вуглецю в нержавіюихж  трубах AISI 304 не повинен перевищувати 0, 08%. Труба нержавіюча з цієї сталі володіє підвищеною щільністю і, в той же час залишається пластичною, а також характеризується високими показниками корозійної стійкості і здатністю витримувати температурні перепади. ТрубаТРУБА НЕРЖАВІЮЧА AISI 304 нержавіюча AISI 304 включає в свій хімічний склад 18% хрому. Цим і обумовлюється висока стійкість даного виду труб до окислення (більше 100 років у вологому середовищі), агресивних хімічних реагентів і корозії. Однорідність хімічного складу труб нержавіючої марки сталі AISI 304, яка в просторіччі іменується як «труба нержавіюча харчова», дозволяє виробам зберігати свою внутрішню структуру навіть при порушенні зовнішнього шару. Більш того, на поверхні н/ж труби при взаємодії з атмосферним киснем, практично миттєво утворюється захисна оксидна плівка, яка забезпечує стійкість до впливу розчинів кислот і лугів.

Застосування труби AISI 304:

 Практичне застосування труб нержавіючих марки сталі AISI 304 (08Х18Н10) досить широке. Завдяки своїй стійкості до слабких кислот труба нержавіюча AISI 304 знайшла своє застосування в багатьох сферах життєдіяльності сучасної людини. Як відомо в процесі зварювання при дуже високих температурах хром вигорає і, отже, корозійна стійкість нержавіючої труби зменшується. Але в трубі нержавіючій марки сталі AISI 304 на 10 частин заліза припадає одна частина нікелю, який має більшу тугоплавкість ніж хром, а антикорозійні властивості його - ні трохи не гірші. Залишаючись після зварювання у шві за рахунок своєї тугоплавкості, він (нікель) продовжує виконувати захисні властивості. Труба нержавіюча марки AISI 304 прекрасно піддається поліровці, завдяки чому її можна використовувати в різних дизайнерських роботах по оформленню житла і офісів. Нержавіюча труба AISI 304 застосовується практично повсюдно. Її використовують в сантехнічних роботах, з труби AISI 304 виготовляють рушникосушки  і радіатори. Відполірована до дзеркального блиску, ця труба може застосовуватися для оформлення перил та огорож в різних сходах, пандусах, балконах, а також при виготовленні барних стійок і офісних меблів. З нержавіючих труб AISI 304 виготовляють опорні стійки для трубопроводів та інші несучі конструкції, металеві стелажі. Особлива стійкість до температурних впливів і впливу кислих і лужних середовищ, характерна для нержавіючих труб з цієї сталі, відповідної стандарту 08Х18Н10, відносно недорога ціна - робить її вельми затребуваною.

Часті питання про Труба нержавіюча AISI 304

✅ Як оформити замовлення?

Замовлення приймаються виключно в електронній формі. Ви можете скористатися кнопкою «ЗАМОВИТИ» яка розміщена з правого боку сайту або зробити замовлення на Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

✅ Скільки часу займає обробка замовлення?

Обробка замовлення (в робочий час з 08:30 - 15:30 з ПН - ПТ) може зайняти від декількох хвилин до декількох годин в залежності від завантаженості відділу продажів.

✅ Наявність товару та ціни дійсні на сайті?

Наші співробітники постійно стежать за актуальністю інформації на сайті. Ціна та наявність товару завжди дійсні.

✅ Які умови оплати і доставки?

Труба відпускається зі складу після 100% оплати її вартості. Для детального перегляду про умови доставки та оплату перейдіть у відповідний розділ сайту: «ОПЛАТА І ДОСТАВКА» .
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support