ЛИСТ AISI 430

Лист нержавіючий технічний AISI 430

- найбільш широко застосовуваний ферритно хромистий корозійностійкий лист загального застосування (відповідно до стандарту ASTM A240). Такий лист нержавійки володіє високими характеристиками міцності. А висока корозійна стійкість, в тому числі атмосферна, забезпечується високим вмістом хрому і низьким вмістом вуглецю. Технічний нержавіючий лист має хорошу пластичну деформованість, застосовність до процесів витяжки, штампування, перфорації в ньому отворів і т.п. Листи нержавіючі зі сталі AISI 430 знайшли своє застосування в наступних галузях промисловості:
• цивільне машинобудування;
• архітектура та дизайн;
• харчова промисловість;
• виготовлення кухонного начиння, столів, сервіровки інструменту, мийок, зливів, частин пральних машин, барабанів і піддонів для посудомийних машин, і т.п .;
• автомобілебудування (декоративні системи вихлопу і т.п.);
• виготовлення зовнішньої та внутрішньої фурнітури;
• обладнання для теплообмінників;
• інші.
Відповідно до численних довідкових літературних даних і багаторічний досвідом наших покупців - листи нержавіючі з технічної марки стали типу AISI 430 можуть використовуватися для виготовлення деталей машин і апаратів для виноробної промисловості. Технічний лист нержавійки дозволено застосовувати в безпосереднім контакті з суслом, вином, коньячним спиртом, продуктами переробки відходів виноробства і т.д. Дозволено застосовувати ці листи для виготовлення обладнання, яке використовується в м'ясній і молочній промисловості при температурі 30-140 ° С і т.п. Їх використовують для виготовлення технологічного устаткування, яке застосовується на різних етапах харчового виробництва. Листи сталі AISI 430 відповідають державним санітарно-епідеміологічним правилам і нормативам. Вони знайшли своє застосування у виробництві обладнання для різних галузей харчової і переробної промисловості: масложирової, м'ясної, хлібопекарської, пиво-безалкогольної, спиртової, лікеро-горілчаної, кондитерської, і інших. Вироби з листа нержавіючого технічного можуть бути використані на таких технологічних етапах харчового виробництва як миття або гігієнічна обробка сировини, продуктів і обладнання; подрібнення, розділення і сортування продукції; змішування, теплова обробка, розфасовка, упаковка і транспортування. Лист зарекомендував себе як матеріал стійкий в газових середовищах, що утворюються при спалюванні різного палива. Він прекрасно зварюється будь-якими відомими способами. А за умови якщо зроблені післязварювальні операції протруювання/очищення і пасивації, не матиме місце втрата корозійних властивостей в місці зварювання (включаючи зону термічного впливу). Для того, щоб гарантувати адекватну корозійну стійкість необхідно прибрати окалину і кольори мінливості травленням або механічною обробкою щітками з нержавіючого листа цієї сталі і пропасивувати холодним 10-20% розчином азотної кислоти. Необхідна подальша ретельна промивка холодною водою і сушка.

КУПИТИ ЛИСТ НЕРЖАВІЮЧИЙ ТЕХНІЧНИЙ!

ВИГІДНА ЦІНА! ЯКІСТЬ! ДОСТАВКА!

Copyright www.webdesigner-profi.de MAXXmarketing GmbH