ЛИСТ AISI 304

Лист нержавіючий aisi 304

поверхня: ВА-PVC (ВА дзеркальний, полірований, PVC - захисна плівка), 4N-PVC (шліфований, сатинований, PVC - захисна плівка, 2В (матовий), №1 (гарячекатаний)

Купити нержавіючі листи - просто

Наша компанія займається поставками основних марок високоякісної нержавіючої сталі. У нас Ви можете купити нержавіючі листи. Досить заповнити заявку на сайті або ж зателефонувати за вказаними на сайті телефонами.

Сталь поставляється безпосередньо від провідних світових виробників з Європи та Азії. Ми знаходимося в Києві, але працюємо по всій Україні. Завжди раді новим клієнтам і підтримуємо взаємовигідне співробітництво зі старими. Замовляючи у Нас, Ви гарантовано отримуєте кращий товар за доступною ціною.

Нержавіючі листи мають масу переваг. Щоб краще розуміти це, спочатку потрібно розібратися, що таке нержавіюча сталь і якою вона буває. Сталь - це сплав заліза з вуглецем. Сталь буває дуже різною, залежно від легування, тобто додавання інших елементів, для надання потрібної характеристики. Нержавіюча сталь зроблена із застосуванням хрому. Така сталь має сильний захисним властивістю запобігає корозії металу. Саме тому листи з нержавійки користуються таким попитом.
Різновиди нержавіючих листів і стали

Якщо ви збираєтеся купити нержавіючий лист для конкретної мети, вам потрібно знати які бувають різновиди листів. Листи діляться за кількома параметрами.

листи поділяються на холоднокатані і гарячекатані. Холоднокатані листи можуть бути матовими, дзеркальними, шліфованими і так далі.
нержавіюча сталь буває дуже різною в залежності від легуючих елементів.
Залежно від поставлених завдань і потрібно підбирати оптимальну сталь.

Маркування нержавіючих листів

Також у нержавіючої сталі є певна маркування. Одні з найпопулярніших, це:

aisi 201
aisi 304
aisi 321
aisi 430

Нержавіючий лист aisi 201 легирован хромом, нікелем, марганцем, міддю і азотом. Цей сплав досить універсальний і підійде для більшості завдань, володіє хорошим протидією до корозії і хорошою здатністю до деформації.

Сталь aisi 304 відноситься до трьохсот серії і володіє підвищеним вмістом хрому. Її можна назвати найбільш універсальною і надійною. Застосовується у всіх сферах і демонструє відмінний результат. Але і коштує дорожче
.

КУПИТИ ЛИСТ НЕРЖАВІЮЧИЙ AISI 304! ДОСТАВКА! ВИГІДНА ЦІНА!

Copyright www.webdesigner-profi.de MAXXmarketing GmbH