ЛИСТ НЕРЖАВІЮЧИЙ AISI 201

Відгуків (0)
Немає в наявності
1225.20 ГРН
Од.вим: шт.

Лист нержавіючий зі сталі марки AISI 201 (12Х15Г9НД)

Нержавіючий лист зі сталі марки AISI 201 (12Х15Г9НД) зарекомендував себе на світовому і Українському ринку, як ефективний аналог і недорогий замінник листів із стандартних хромонікелевих металів. У листах з 201 сталі частково дорогий нікель замінений на марганець і азот, це дозволило стабілізувати аустенітну структуру. Крім вищезгаданих елементів, листи нержавіючі з цієї сталі легувані хромом, нікелем і міддю. Весь цей хімічний склад листа забезпечує не тільки аустенітну структуру, але і додає такі параметри, як висока міцність і хороша здатність до пластичного деформації.

При виготовленні листа н/ж з аустенітної сталі марки AISI 201 використовуються найостанніші і новітні технології, які дають можливість отримати збалансований хімічний склад. Внаслідок цього лист цієї марки має дуже високу стійкість до корозії, за цим параметром він не поступається іншим нержавіючим листам виготовлених з популярних марок і може використовуватися в органічних, кислотних і деяких інших помірно агресивних середовищах. Також лист нержавіючий  AISI 201 добре гнеться, має немагнітні властивості, простий в обробці і легко штампується, піддається куванню, глибокій витяжці, простіше зварюється.

Листи сталі AISI 201 привабливі тим, що містять у своїй структурі не більше 1% нікелю. У свою чергу це позначається на вартості листа, яка набагато нижча, ніж ціна на традиційні сталі нержавійки. Крім того, ціна є стабільною і практично не залежить від зростання вартості нікелю як на листи трьохсотої марки нержавійки. Все це призвело до того, що лист нержавіючий AISI 201 найбільш оптимальний матеріал, який дозволяє оптимізувати виробничі витрати, зберігши при цьому високі якості продукції, що виготовляється.

З листа цієї сталі виготовляються побутові прилади, кухонне начиння і інші приналежності, посуд і багато іншого. У той же час листи нержавіючі цієї марки сталі не рекомендують використовувати для виготовлення ємностей і посудин, призначених для зберігання і транспортування кислот та інших хімічних продуктів, які є високо агресивними. При обробці листа сталі марки AISI 201 використовується таке ж обладнання, що і для роботи з листами зі стандартних хромонікелевих марок нержавійки. Все це позначається на популярності даної сталі в усьому світі і безпосередньо в Україні.

Компанія Стейнлес Стіл Україна пропонує лист нержавійка 201. У наш нелегкий час все більше і більше споживачів нержавіючого металопрокату йдуть з дорогих марок сталі на більш економні які практично нічим не поступаються маркам 300-ї серії. Купити нержавіючий лист 201 можна на нашому складі в місті Київ за адресою: Києво-Святошинський р-н., с. Новосілки, вул. Озерна 20. Режим роботи: ПН-ПТ з 9:00 до 16:00. (без перерви).


переглянути ТРУБА НЕРЖАВІЮЧА

Copyright www.webdesigner-profi.de MAXXmarketing GmbH