СТЕЙНЛЕС СТИЛ | Труба нержавеющая и комплектующие для перил
🔴 ЗАМОВИТИ 🔴

ЛИСТ НЕРЖАВІЮЧИЙ ГАРЯЧЕКАТАНИЙ AISI 321

Відгуків (1)
Ціна: 117.59 ГРН / кг
Кіль-ть на складі: 360
Відгуків (2)
Ціна: 117.59 ГРН / кг
Кіль-ть на складі: 220

Лист нержавіючий AISI 321

 Нержавіючий лист AISI 321 - це промисловий прокат на основі нержавіючої, хромо-нікелевої, високолегованої сталі (18% хрому, 0,08% вуглецю, 10% нікелю і приблизно 0,8% титану). Така нержавіюча листова сталь прекрасно себе почуває в умовах гранично високих і гранично низьких температур, в складних корозійних і агресивних середовищах, в умовах підвищеної вологості і термічних навантажень. Матеріал відрізняється великою міцністю, високою жаростійкістю (до + 800С), оптимальною пластичністю, прекрасно переносить наднизькі температури і має невисоку вартість. Крім того, сталь AISI 321 не гартується, і не має магнітних властивостей.

Часті питання про Лист нержавіючий AISI 321

✅ Які унікальні характеристики листа AISI 321?

Лист гарячекатаний нержавіючої сталі AISI 321 проводиться методом гарячої прокатки. Товщина нержавіючого гарячекатаного листа може становити від 4 - 60 мм. Нержавіюча сталь легка і зручна в обробці, формується і зварюється різними способами. При заводському загартовуванні з додаванням азоту, сталь AISI 321 набуває підвищену механічну міцність.

✅ Які короткі характеристики нержавіючого листа AISI 321?

Основними технічними перевагами прокатного листа нержавіючої сталі AISI 321 можна вважати:

➖ високу міцність;
➖ прекрасну зварюваність;
➖ глибоку ротацію і витяжку;
➖ зручність механічної обробки;
➖ можливість збільшити характеристики міцності при додаванні азоту;
➖ жаростійкість;

✅ Де застосовують лист гарячекатаний AISI 321?

Прокатні нержавіючі листи сталі AISI 321 використовують в будівельній, харчовій та нафтохімічній промисловості при виготовленні баків, ємностей і резервуарів для зберігання і транспортування різних речовин і рідин, а також в якості матеріалу для виготовлення збірних і зварних конструкцій широкого призначення. Сталевий лист AISI 321 широко використовується в машинобудуванні, хімічній, паливній і целюлозно-паперовій промисловості, а також в криогенному виробництві при низьких температурах (до -269 ° C). З нього виготовляються електроди свічок запалювання, труби, і патрубки, муфелі і теплообмінники, колектори і т.д.

✅ Яка товщина і розкрій листа нержавіючого AISI 321 є в продажу?

У зв'язку з тим, що компанія Стейнлес Стіл Україна вирішила на невизначений термін призупинити поставки нержавіючого листа - на складі є залишки гарячекатаного нержавіючого листа наступних товщин і розкрою в міліметрах:

➖ товщина 12 ; розкрій ➖ 1250 Х 3000 ;
➖ товщина 18 ; розкрій ➖ 1000 Х 3500 ;

перейти в розділ ТРУБА НЕРЖАВІЮЧА

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support